Aicina pieteikties nodarbībām Direktoru vietnieku klubā

Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar Mūžizglītības un kultūras institūtu “Vitae” 2021. gada 16. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 14.40 tiešsaistē piedāvā izglītības iestāžu vadītāju vietniekiem nodarbības Direktoru vietnieku klubā 6h profesionālās kompetences pilnveides kursos “Direktora vietnieka izglītības jomā darbība, sekmējot izglītības kvalitāti vispārizglītojošajos mācību priekšmetos”. Nodarbību mērķauditorija ir direktoru vietnieki izglītības jomā, kuri atbild par vispārizglītojošo mācību priekšmetu apguvi vispārējā un profesionālajā izglītībā.

Dienas laikā būs iespējams iepazīties ar izglītības iestāžu un izglītības programmu akreditācijas aktuālajiem rezultātiem un aspektiem, kuriem nepieciešams pievērst uzmanību izglītības iestāžu darbā, kā arī tiks akcentēti tādi jautājumi kā:

(i) izglītojamo centrēta un izglītojamo vadīta izglītības procesa atšķirīgās iezīmes un ar to saistītās prasības izglītības procesa diferenciācijai, individualizācijai un personalizācijai;

(ii) datu un informācijas ieguves veidi mācību stundu vērošanā izglītības kvalitātes vērtēšanai;

(iii) mācību sasniegumu valsts pārbaudes darbos analīze, tos izmantojot kā datu avotu izglītības kvalitātes vērtēšanā.

Nodarbības vadīs Izglītības kvalitātes valsts dienesta Kvalitātes novērtēšanas departamenta direktors Rolands Ozols un Mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” lektores Andžela Sokolova, Iveta Dziedātāja un Inga Riemere.

Sīkāku informāciju par Direktoru vietnieku kluba nodarbībām un 16.jūnija kursiem var iegūt Mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” tīmekļvietnē – https://vitae.lv/direktoru-vietnieku-klubs-3/

Reģistrācija līdz 14.06.https://forms.gle/C54XaxfQU2GzLQtA9

3 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *