Aicina pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājus pieteikties kursos par pašvērtēšanas kārtību

Izglītības kvalitātes valsts dienests aicina pieteikties tiešsaistes 16h kursos «Izglītības iestādes pašvērtēšanas kārtība pirmsskolā».

Kursu mērķauditorija ir pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji, vietnieki un metodiķi, pilsētu un novadu izglītības speciālisti, kuri sniedz atbalstu pirmsskolas izglītības iestāžu darbam. Kursi nav paredzēti pirmsskolas izglītības struktūrvienībām, kuras darbojas pie sākumskolām, pamatskolām vai vidusskolām. Reģistrācija kursiem notiek no 1.marta līdz 15.martam, izmantojot saiti https://forms.gle/LxYKKAPPytac5EwT8. Kursu dalībnieku skaits no vienas izglītības iestādes nav ierobežots.

Kursu saturā ir iekļauti šādi jautājumi:

  1. Pirmsskolas izglītības iestāžu darbības tiesiskie pamati.
  2. Pirmsskolas izglītības iestāžu pašvērtēšanas kārtība, sākot no 2021. gada.
  3. Pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju vērtēšanas pamatprincipi, sākot no 2021. gada 1. septembra.

Kursi notiks 2021. gada 22. martā no plkst. 10.00 līdz 16.00 un 29. martā no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Kursu dalībnieki var sekot līdzi kursiem tiešsaistē vai arī pēc tam, vienas nedēļas laikā iepazīstoties ar kursu dienas ierakstiem kvalitātes dienesta tīmekļvietnes www.ikvd.gov.lv sadaļā Aktualitātes. Lai saņemtu apliecību, kursu dalībniekiem pēc katras kursu dienas būs jāveic individuālie uzdevumi.

Dalība kursos ir bez maksas, to organizēšanu un norisi finansē Izglītības un zinātnes ministrija. Saiti uz pirmo kursu dienu saņems visi reģistrētie dalībnieki atbilstoši reģistrācijas anketā sniegtajai informācijai. Papildu informāciju par kursiem var iegūt, sūtot jautājumus uz e-pastu kursi@ikvd.gov.lv vai arī zvanot kursu koordinatorei Juritai Kuolai pa tālruni 29237004.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *