Notiks apaļā galda diskusija „Labās prakses piemēri darba vidē balstītu mācību kvalitātes nodrošināšanai”

Ceturtdien, 17. maijā Jūrmalā, viesnīcā “Baltic Beach Hotel & SPA” notiks Izglītības kvalitātes valsts dienesta rīkotā apaļā galda diskusija „Labās prakses piemēri darba vidē balstītu mācību kvalitātes nodrošināšanai”. Diskusijā par savu pieredzi darba vidē balstītu mācību īstenošanā un vērtēšanā stāstīs profesionālās izglītības eksperti no Austrijas un darba vidē balstītu mācību īstenotāji no Latvijas. Diskusija tiek rīkota programmas Erasmus+ projekta* ietvaros.

ARQA-VET (Austrijas) vadītājs Francs Gramlingers (Franz Gramlinger) un Austrijas Tirdzniecības un rūpniecības mācību pētījumu institūta vecākais eksperts Markus Milners (Markus Müllner) iepazīstinās ar Austrijas sākotnējās profesionālās izglītības un profesionālās tālākizglītības sistēmu, kā arī darba vidē balstītu mācību īstenošanu, mācību kvalitātes novērtēšanu un profesionālās izglītības iestāžu un uzņēmumu sadarbību Austrijā.

Par darba vidē balstītu mācību īstenošanu Latvijā runās profesionālās izglītības kompetences centra “Liepājas Valsts tehnikums” direktors Agris Ruperts, sabiedrības ar ierobežotu atbildību “NEMO” īpašniece Inga Zemdega-Grāpe un sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Jelgavas Tipogrāfija” valdes loceklis Juris Sīlis.

Pasākumu atklās Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītāja Inita Juhņēviča, savukārt pēcpusdienā paredzētas diskusijas grupās, izstrādājot priekšlikumus par to, kā veidot darba vidē balstītu mācību kvalitātes novērtēšanu Latvijā.

 

* Eiropas Komisijas Izglītības, audiovizuāls jomas un kultūras izpildaģentūras (EACEA) Erasmus+ programmas Action Grant 2016 – Support to the European Quality Assurance in Vocational Education and Training National Reference Points projekts Nr.586500-EPP-1-2017-1-LV-EPPKA3-EQAVET-NRP EQAVET prasmju kvalitātei (QSkills).

Diskusijas darba kārtība.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *