Aicina izglītības iestāžu vadības komandas pieteikties kursiem par pašvērtēšanas kārtību profesionālajā izglītībā

Izglītības kvalitātes valsts dienests aicina profesionālās izglītības iestāžu vadības komandas pieteikties tiešsaistes 16h kursiem «Izglītības iestādes pašvērtēšanas kārtība» (profesionālā pamatizglītība, profesionālā vidējā izglītība, profesionālās ievirzes izglītība mūzikā, mākslā un sportā, profesionālā tālākizglītība, profesionālā pilnveide). Kursi paredzēti gan valsts un pašvaldību dibinātajām izglītības iestādēm, gan privātajām izglītības iestādēm.

Kursu mērķauditorija ir profesionālās izglītības iestāžu vadītāji un vietnieki, dalībnieku skaits no vienas izglītības iestādes nav ierobežots.

Reģistrācija kursiem notiek no 17. marta līdz 31. martam, izmantojot saiti https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgcnm3zCA3EKpdRGHFYQjGHgvhFNvXRJgrPWNNyjULdBB8MQ/viewform

Kursu saturā ir iekļauti šādi jautājumi:

  1. Profesionālās izglītības iestāžu darbības tiesiskie pamati.
  2. Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotā dokumentu izpēte Valsts izglītības informācijas sistēmā (VIIS) pirms izglītības iestāžu, izglītības programmu akreditācijas un izglītības iestāžu vadītāju profesionālās darbības novērtēšanas.
  3. Profesionālās izglītības iestāžu pašvērtēšanas kārtība, sākot no 2021. gada.
  4. Profesionālās izglītības iestāžu vadītāju vērtēšanas pamatprincipi, sākot no 2021. gada 1. septembra.

 

Kursu norise:

  • 2021. gada 6. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 17.00
  • 2021. gada 13. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Kursu dalībnieki var sekot līdzi kursiem tiešsaistē vai arī pēc tam, vienas nedēļas laikā iepazīstoties ar kursu dienas ierakstiem kvalitātes dienesta interneta vietnē www.ikvd.gov.lv sadaļā Aktualitātes. Lai saņemtu apliecību, kursu dalībniekiem pēc katras kursu dienas būs jāveic individuālie uzdevumi.

Dalība kursos ir bez maksas, to organizēšanu un norisi finansē Izglītības un zinātnes ministrija. Saiti uz pirmo kursu dienu saņems visi reģistrētie dalībnieki atbilstoši reģistrācijas anketā sniegtajai informācijai.

Papildu informāciju par kursiem var iegūt, sūtot jautājumus uz e-pastu kursi@ikvd.gov.lv vai zvanot kursu koordinatorei Juritai Kuolai pa tālruni 29237004.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *