Aicina uz tiešsaistes semināru par projekta PuMPuRS atbalstu 1. līdz 4. klašu skolēniem

21.maijā plkst.14.00 notiks tiešsaistes seminārs par Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotā ESF projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” PuMPuRS plānoto atbalstu 1. līdz 4. klašu skolēniem, kas būs pieejams no 2021./2022. mācību gada.

Par plānotajiem atbalsta pasākumiem informāciju sniegs projekta vadītāja Inese Vilāne.

Līdz šim projektā PuMPuRS atbalstu varēja saņemt 5.–12. klases skolēni, kā arī profesionālās izglītības iestāžu 1.–4. kursa audzēkņi. Tomēr Covid-19 pandēmijas laikā secināts, ka attālināto mācību laikā grūtības sekmīgā mācību satura apguvē var rasties arī jaunākiem skolēniem, jo viņiem vēl nav attīstītas un nostiprinātas pašvadības mācīšanās prasmes, t.i., spējas patstāvīgi organizēties mācībām, saprast uzdevumus un tos izpildīt. Līdz ar to arī 1.-4. klases skolēniem var veidoties psihoemocionālas problēmas un priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riski. Lai preventīvi mazinātu stresu un mācīšanās diskomfortu, kā arī lai priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku mazināšana būtu vēl efektīvāka ir paplašināta projekta sniegtā atbalsta mērķauditoriju. No 2021. gada 1. septembra atbalstu projektā saņems visi skolēni, kam tas būs nepieciešams, sākot no 1. klases.

Tiešraide būs skatāma projekta PuMPuRS Facebook lapā: https://fb.me/e/1l31KHxAu

Jautājumus par projekta PuMPuRS aktivitātēm jau šobrīd var sūtīt uz e-pasta adresi: liene.berzina@834.ikvd.gov.lv vai rakstiet tos tiešraides komentāru sadaļā.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *