Aicinām “ēnot” projekta “PuMPuRS” darbiniekus

Kā notiek darbs Eiropas Savienības projektā, kurš sniedz atbalstu, lai skolēni pirms laika pārtrauc mācības? To uzzināsi, ja “Ēnu dienā” izvēlēsies kļūt par “ēnu” projektā PuMPuRS.

12. februārī, karjeras izglītības programmā “Ēnu diena”, dosim iespēju ielūkoties vecākā eksperta un visas projekta komandas ikdienā, kā arī – iepazīstināsim un parādīsim, kā top projekta ietvaros veidotais Latvijas Televīzijas raidījums KLASE. Filmēšanas process, interviju veidošana, operatora darbs un komunikācija, atbildība par pieņemtajiem lēmumiem, sadarbība ir tikai daži no ikdienas darba aspektiem, ko tev būs iespēja iepazīt, ja izvēlēties kļūt par “ēnu” projektā PuMPuRS.

Piesakies “Ēnu dienai” ŠEIT

  • Meklētājā ieraksti vārdu PuMPuRS,
  • uzspied uz izvēlētās vakances un aizpildi pieteikumu.

Vairāk informācijas par pieteikšanos

Projekts PuMPuRS ir Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenots Izglītības kvalitātes Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, lai mazinātu to bērnu un jauniešu skaitu, kas pārtrauc mācības un nepabeidz skolu.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *